Одним з напрямків профільної освіти в школі є художньо-естетичний профіль, який предбачає поглиблене вивчення образотворчого мистецтва та історії образотворчого мистецтва. В процесі вивчення цих предметів відбувається формування гармонійно розвинутої особистості, вироблення у школярів системи художніх уявлень, поглядів, розвиток обдарованих дітей; виховання в учнів потреби у творчій самореалізації та духовному самовдосконаленню в процесі опанування цінностями світової культури. В рамках профільного навчання в школі успішно працює художня студія "Інтер-Арт" імені В.Батурина, яку очолює полтавський художник Григорій Петрович Волков. Вихованці студії є постійними учасниками творчих конкурсів, а в минулому році видкрилася виставка картин, які написали учні та випускники школи.


Гурток радіолюбителів

З метою отримання знань та практичних навичків в роботі з радіотехнічними пристроями, прийняття участі у змаганнях по радіоспорту та закріплення знань отриманих в інтернаті з географії, фізики, інформатики та англійської мови з 1 вересня 2016 року в нашій школі розпочав роботу гурток радіолюбителів. Участь в роботі гуртка дозволяє учням вивчити принципи роботи окремих радіотехнічних блоків, вузлів та зробити перші кроки в освоєнні приймально-передавальної апаратури.

За час роботи в ефірі операторами вихованці провели більше 400 зв’язків з кореспондентами 31 держави, як то Німеччини, Франції, Іспанії, Австрії, Англії, Данії, Казахстану, Словенії, Польщі, Туреччини, Об’єднаних Арабських Еміратів, Норвегії, Албанії, Білорусі, Сербії, Греції, Вірменії, Румунії, Хорватії, Італії, Кіпру, Болгарії, Швеції, Нідерландів, Фінляндії, Чеської та Словацької Республік, Індонезії, України. Від цих кореспондентів отримано 128 карток-підтвердження. Крім зазначеного за успішну роботу в ефірі радіостанція нагороджена 8-ма дипломами.


Археологічний гурток

З 01.09.2017 р. учні загальноосвітньої школи-інтернат № 2 приєдналися до лав юних археологів, гуртка "Археологічне краєзнавство", на базі Полтавського обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді (ПОЦТКУМ), який очолює керівник Рябуха Юлія Анатоліївна.

За час відвідування гуртка вихованці встигли познайомитись з Палеолітичним етапом історії людства, ладом первісних племен, антропогенезом людини, семантикою давніх культур на теренах сучасної України, Мідним та Бронзовим віком прадавньої історії людства та попереду ще багато цікавого! Юні археологи вже відвідали ПОЦТКУМ, під час екскурсії, та познайомились з міні-музеєм археологічних знахідок! Будьмо активними! Саме такий девіз археологи мають на меті, вивчаючи наш край. Тому, юні вихованці відвідали за час навчання багато цікавих заходів!

Наразі гуртківці нетерпляче чекають літа. Найочікуваніша подія - це археологічна експедиція в смт. Шишаки Полтавської області! Юні археологи практично займуться справжніми розкопками Черняхівської культури та дізнаються про секрети проживання в наметному містечку!