30 липня в Полтавському художньому музеї (Галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка відкрилася виставка учнів Полтавського мистецького ліцею ім. Софії Русової Полтавської обласної ради.
      До експозиції увійшли 30 художніх робіт з різних жанрів і технік виконання, з яскравою фантазією та художньою виразністю.
У привітальному слові директор ліцею Алевтина Ключинська зазначила, що в ліцеї створені всі умови та можливості для навчання здібних і талановитих дітей. Окрім навчально-освітнього процесу, в ліцеї учні вивчають базові академічні дисципліни з художнього та музичного напрямків. Було зазначено, що саме професійна робота викладачів ліцею є запорукою творчого мислення та духовного збагачення ліцеїстів.
Учасників виставки привітали науковий співробітник музею Гуржій Вікторія Анатоліївна і заввідділом науково масової та виставкової роботи, член спілки художників України Тимошенко Алла Миколаївна, які зазначили, що викладачі ліцею, це талановиті люди з чудовими творчими та педагогічними досягненнями, а їх учні є учасниками і переможцями міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських виставок та конкурсів.
     Викладач-методист художньої студії, член спілки художників України Волков Григорій Петрович розповів присутнім та гостям виставки про можливість випускників закладу після закінчення ліцею вступити до вищих навчальних закладів за мистецьким фахом та пов’язати своє життя з мистецтвом.
       Устименко Андрій, учень 4 класу, розповів про свої малюнки, які знаходяться на виставці, а ще про те , що «…в художній студії ми малюємо натюрморти, пейзажі…Заняття проходять не так, як у класі. Я дуже люблю малювати, люблю атмосферу спокою і тиші. В майбутньому мрію стати художником».
Приємною несподіванкою були подарунки від керівництва Галереї мистецтв – книги:
- каталог виставки «Портретний живопис ХVІІІ – ХХ ст.», в якому вміщені репродукції експонатів, які входять до фондової збірки музею;
- художній альбом народного художника України Володимира Колесні.