В нашому навчальному закладі на базі початкової школи в 2014 році було створено волонтерський загін «Сонячний промінчик». Мета його діяльності - робота по допомозі військовослужбовцям, які перебувають та перебували у зоні АТО та членам їх родин.

І маленька людина може допомогти солдату знайти шматочок сонця серед війни, подарувати йому частину своєї душі. За ініціативою учнів була створена скринька Добра. Про свої добрі справи діти та дорослі залишають спомин в цій скриньці. Протягом навчального року волонтерський загін здійснює багато роботи по допомозі ближнім і нужденним. Разом з громадською організацією «Козацька громада Полтавщини» учні початкової школи вітають воїнів АТО з Новорічними святами та різдвяними святами. Разом із подарунками діти передають частинку своєї любові та надії, що кожен воїн повернеться додому живим і неушкодженим.

Загін «Сонячний промінчик» співпрацює з «Батальйоном небайдужих.» Діти готують матеріали для виготовлення маскувальної сітки та маскувальних костюмів «кікімор». На свято Покрови, Новорічно-різдвяні свята, Великдень через батальйон були передані відео привітання та подарунки, зроблені руками дітей. Не обходить своєю увагою загін і церкву Святого Миколая Української Єпархії. Приход цієї церкви часто допомагає воїнам з зони АТО. Волонтерський загін ініціює проведення акцій: «Зелена толока», «Збережемо природу від шкідливих батарейок», «Збери кришечки – допоможи солдату» , «Чисте шкільне подвір’я», тощо.

Свою роботу загін «Сонячний промінчик» презентував на обласних зльотах краєзнавців в 2016 та 2017 роках. Під час проведення цих заходів діти приймали участь у зборі лікарських трав для воїнів. Волонтерський загін школи «Сонячний промінчик» став переможцем міського конкурсу «Волонтер року 2017» і отримав I місце серед навчальних закладів I-III ступенів.