Учні ліцею є постійними учасниками та призерами різноманітних предметних конкурсів, конференцій та олімпіад. І нам справді є чим пишатися!

  Щорічна участь в обласній науково-краєзнавчій  конференції «Полтавщина – земля  моя  свята»,  Всеукраїнській конференціяї учнівської молоді "Мій рідний край, моя земля очима сучасників" , роботи, як найкращі надруковані в збірниках конференцій. Свої роботи учні успішно презентують на Всеукраїнській краєзнавчо-етнологічній конференції "Лиш те в народі буде жити, що серце серцю передасть...", Всеукраїнському  конкурсі  учнівської  творчості «Історія  України  та державотворення», Міжнародному  учнівському  конкурсі  юних  істориків «Лелека».

   Учні займають призові місця в ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисті науково-дослідницьких робіт МАН в секціях "історія України" та "всесвітня історія".

   Багато нагород і призів приносить ліцеїстам участь в Міжнародному  математичному  конкурсі «Кегуру», Міжнародному  інтелектуальному конкурсі «50  слів».

   Також кожного року свої нагороди отримують знавці української мови та української і зарубіжної літератури (участь у Міжнародній грі зі світової літератури " Sunflower" та Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник»).