З метою національно-патріотичного виховання в дусі українського козацького лицарства 14 лютого 2014 року за ініціативи вихователя Багайдіна М.М. в нашій школі був створений козацький загін імені І.Д.Сірка.

Юні козаки сповідують ідеї, які базуються на традиціях українського народу, займаються стройовою підготовкою, вивчають основи тактичної медицини та рукопашного бою, готуються стати справжніми захисниками своєї Батьківщини.

Загін є відокремленим підрозділом Козацько-гвардійського корпусу Полтавщини і входить до лав Міжнародої Академії Козацтва.

 

З 12.05 по 16.05.2017 ріку найкращі козаки загону імені Івана Сірка були відібрані в основний склад козацького рою та прийняли третій рік поспіль участь у ІІ обласному етапі дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»), яка проводилась у с. Головач ПО ДОЦ «Маяк». Угрі приймали участь рої з усієї Полтавської області. У цьому році Центр туризму та краєзнавства на гру прийняв 31 рій.

Юні козаки змогли показати себе в таких конкурсах: вихід та представлення рою, демонстрація розмикання та змикання строю, творчий конкурс стройової підготовки, стрільба з пневматичної гвинтівки, "рятівник", творчий конкурс «Ватра» та інші. Під час конкурсів рій отримав великий досвід, проявив терпіння, гарні здібності, повагу до суперника. З великими надіями і сподіваннями загін імені Івана Сірка вже готується до наступної гри.